Recenzie Philips

Philips OneBlade Pro 360 QP6551/15

Overený zákazník vasmobil Overený zákazník

Pridané: 2. januára 2024

Zakúpený v vasmobil

bol to darček s ktorým je manžel nadmieru spokojný

Philips Sonicare Prestige HX9096/10 White 6 ks

Philips Sonicare Prestige HX9096/10 White 6 ks

Overený zákazník Alza.sk Samo

Zakúpený v Alza.sk

Philips Sonicare Prestige používam dlhodobo a som spokojný.

Philips OneBlade Face + Body QP2630/30

Philips OneBlade Face + Body QP2630/30

Overený zákazník Alza.sk Samo

• Cena / kvalita
  • Výdrž batérie
  • Všestrannosť

Používam už dlhšie a som maximálne spokojný. Čakal som, rýchlejšie opotrebovanie čepele, ale zatiaľ je životnosť nad moje očakávanie. Taktiež aj výdrž batérie je super. Určite Philips OneBlade odporúčam .

Philips 24M1N3200ZA

Philips 24M1N3200ZA

Overený zákazník Alza.sk Peter

Pridané: 1. januára 2024

(naposledy upravené 1. januára 2024)

• IPS panel
PHILIPS GC 9635/20

PHILIPS GC 9635/20

Overený zákazník Philips Eshop Overený zákazník

Zakúpený v Philips Eshop

som spokojný a odporúčam nákup známym

Philips OneBlade QP620/50

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

• Rýchlosť
  • Chuť
  • Design
  • Reklamácia zo strany alza.sk na úrovni

Hrniec je úžasný, super s v ňom vari, rýchlo. Bol to môj najlepší kamarát v kuchyni.

Maximálna spokojnosť. Bohužiaľ je veľmi kazový, behom 2 rokov som reklamoval 4krát, zakaždým som dostal nový kus. A už nemám nervy. Hrniec som reklamoval poslednýkrát, dúfam že reklamácia bude uznaná, a nový kus už nekupujem, čo mňa ako užívateľa neskutočne mrzí, pretože som si naň zvykol.

Reakcia značky Philips

mrzí nás opakované komplikace s naším tlakovým hrncem.
Pokud by nastal jakýkoli problém u reklamace, případně i po reklamaci, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu. Vše pro Vás rádi prověříme s našimi techniky, produktovými specialisty a navrhneme vhodné řešení:
Facebook/Messenger Philips Home Living (CZ či SK) nebo na telefonním čísle: (+420) 225 296 161 pro ČR a (+421) 250 112 424 pro SK.
Tým Philips DA - oddělení domácích spotřebičů

Philips Series 5400 LatteGo EP 5441/50

Philips Series 5400 LatteGo EP 5441/50

Overený zákazník planeo.sk Peter

Zakúpený v planeo.sk

• Máme ho zatiaľ asi týždeň ale je súper lepší ako Delonghi čo sme mali
  • Nádoba na mlieko sa rýchlo rozoberie a čistí
Philips HC3510/15

Philips OneBlade QP230/50 3 ks

Philips OneBlade QP230/50 3 ks

Overený zákazník Alza.sk Milan

Pridané: 31. decembra 2023

(naposledy upravené 31. decembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Mam pocit ze niesu to práve one blade kvalita je zla pri holení sklbu

Reakcia značky Philips

Dobrý den, Milan, děkujeme za recenzi.
Je nám líto, že nejste s břity OneBlade spokojený. Pokud dochází k potížím s výrobkem, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu, kde se vám kolegové budou rádi věnovat a situaci prověří. Kolegy lze kontaktovat skrze Messenger Philips Slovakia nebo skrze WhatsApp: 00420 771 133 012 (textová komunikace).
Děkujeme a přejeme pěkný den.

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 HX6839/28

Philips MG5940/15

Philips MG5940/15

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

• Tovar som neprijal z dôvodu toho čo pri objednávke Lancome idole

Reakcia značky Philips

Dobrý den, děkujeme za recenzi multifunkčního zastřihovače.
Je nám líto, že jste nedal našemu výrobku šanci. Nerozumíme zcela, k jakým potížím dochází. V případě zájmu se tak neváhejte obrátit na prodejce nebo, pokud se jedná o potíž s naším výrobkem, na naši zákaznickou podporu, skrze Messenger Philips Slovakia nebo WhatsApp: 00420 771 133 012 (textová komunikace).
Přejeme krásný den.

Philips MG9552/15

Philips MG9552/15

Overený zákazník Alza.sk Martin

Zakúpený v Alza.sk

• Je malý, dobre sa drží, celkom tichý a dá sa s ním urobiť naozaj všetko čo som ja chcel.
  • Keď sa nabíja tak nejde.

Som spokojný...pekne holí a strihá.

Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 4 ks

Avent Natural Response priehľadná fľaša s cumlíkom s ventilom AirFree 125 ml

Avent Natural Response priehľadná fľaša s cumlíkom s ventilom AirFree 125 ml

• Airfree ventil
  • Nasádzanie Airfree ventilu

Hrdlo fľaše: je zúžené 90° uhlom od tela, takže ak vám ostane ešte ~10ml ťažko odsatého materského mlieka(ak nie ste finančne na tom zle tak umelé/dojčenské mlieko vás trápiť nebude) tak musíte, buď dať dieťa do vodorovnej polohy a fľaškou potriasť, aby ten zvyšok stiekol, alebo vytiahnuť fľašku a zvyšok striasť do cumlíka a držať to v polohe, aby to nevytieklo naspäť.
Rovná konštrukcia: ak dieťa musíte pri kŕmení z fľaše držať dajme tomu aspoň pod 25° uhlom, a fľaša by mala byť približne pod 45° uhlom, aby cumlík bol umiestnený pod horným ďasnom, tak opäť ak máte malé množstvo odsatého materského mlieka, ktorým chcete dieťa dokŕmiť tak je treba meniť uhol dieťaťa, alebo fľaše(riziko pokgrckania alebo zlé priloženie cumlíka na ďasno), ideálne by bolo aby fľaša bola v tvare "banánu", čiže mlieko by tam stekalo, ale to by tam nesmelo byť to zúžené hrdlo.
Nasádzanie Airfree ventilu: občas mám problém ho tam správne nasadiť/zatlačiť, takže pri šróbovaniu vrchnáku sa začne posúvať do strany. Inžinieri mohli vymyslieť nejaké zúbky, ktoré by ho tam držali.

Prietokové cumlíky: možno je fajn široký výber(možno je to len obchodný plán ako zarobiť ďalších ~10€), treba dávať pozor s výberom, ak tečie pomaly dieťa bude frustrované, ak tečie moc rýchlo, môže zlenivieť a nebude dobre sať pri kojení.
Čistenie/sterilizácia: je jednoduché, len pár častí a prstom sa dá dostať všade pri vymývaní mydlovou vodou.
Airfree ventil: asi to má nejaký efekt, že znižuje množstvo vcucnutého vzduchu

Reakcia značky Philips

Dobrý den, děkujeme za recenzi dětské lahve.
Je nám líto, že s lahvičkou nejste spokojeni.
Naše nové savičky Natural Response jsou pro dítě novou zkušeností. Savičky Natural Response napodobují pocit kojení z prsu a fungují podobně jako prs. Stejně jako u kojení se jejich správné používání může podařit až na několikátý pokus. To je přirozené. Doporučíme tak dát lahvičce ještě šanci a být trpělivý. Pokud by však stále docházelo k potížím, lze se obrátit na naše kolegy ze zákaznické podpory, kteří situaci prověří, skrze Messenger Philips Slovakia nebo WhatsApp: 00420 771 133 012 (pouze textová komunikace).
Nabízíme širší výběr saviček, aby si každý mohl pro své miminko vybrat to nejlepší. Pro miminka se silným sáním vyzkoušejte nižší průtok pro pohodlné krmení. Ty, které sají jemně, mohou potřebovat vyšší průtok, aby jim mléko lépe teklo. I s případným výběrem vhodné savičky se lze obrátit na naši zákaznickou podporu.
Při nasazení ventilu AirFree doporučíme postupovat dle informací uvedených v manuálu. Před krmením se ujistěte, že je dudlík naplněn mlékem obrácením lahve (s ventilem AirFree) dnem vzhůru. Pak natočte lahev ke krmení, aby byl ventil AirFree otočen směrem nahoru v zákrytu s nosem dítěte. Ventil pomáhá redukovat problémy při krmení (větry a ublinkávání).

Avent natural scy670/02 125ml fľaša avf 2ks SCY670/

Avent natural scy670/02 125ml fľaša avf 2ks SCY670/

• Airfree ventil
  • Nasádzanie Airfree ventilu

Airfree ventil: asi to má nejaký efekt, že znižuje množstvo vcucnutého vzduchu

Reakcia značky Philips

Dobrý den, děkujeme za recenzi dětské lahve.
Je nám líto, že s lahvičkou nejste spokojeni.

Avent flaša Natural Response priehľadná 125 ml

Avent flaša Natural Response priehľadná 125 ml

Reakcia značky Philips

Dobrý den, děkujeme za recenzi dětské lahve Avent Natural Response.
Je nám líto, že s lahvičkou nejste zcela spokojeni.
Naše nové savičky Natural Response jsou pro vaše dítě novou zkušeností. Savičky Natural Response napodobují pocit kojení z prsu a fungují podobně jako prs. Stejně jako u kojení se jejich správné používání může podařit až na několikátý pokus. To je naprosto přirozené. Doporučíme tak dát lahvičce ještě šanci a být trpělivý. Pokud by však nadále docházelo k potížím, lze se obrátit na naši kolegy ze zákaznické podpory, kteří situaci prověří.
Nabízíme širší výběr saviček, aby si každý mohl pro své miminko vybrat to nejlepší. Pro miminka se silným sáním vyzkoušejte nižší průtok pro pohodlné krmení. Ty, které sají jemně, mohou potřebovat vyšší průtok, aby jim mléko lépe teklo. I s případným výběrem vhodné savičky se lze obrátit na naši zákaznickou podporu, a to skrze Messenger Philips Slovakia nebo WhatsApp: 00420 771 133 012 (pouze textová komunikace).
Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

Philips TAT1207

Philips TAT1207

Overený zákazník Alza.sk Andrea B.

Pridané: 29. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Po nabiti vydrzia skutocne dlho.
  • Male, skladne, dobre sadnu do usi.
  • Aj pri nizkej hlasitosti hudby pekne prekryvaju hluk z okolia, telefonaty taktiez velmi dobre ozvucene a ciste. Basy trochu slabsie, ale celkovo to nie je az take citelne.
  • Za malo penazi vela muziky :)
  • Trochu tazsie sa vytahuju z puzdra.

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25